Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Едукативна работилница во х. Премиер Центар – Битола, со цел за запознавање на граѓаните со правата од Оперативниот план за вработување за 2019 г.

09/04/2019 @ 12:00 - 14:00

Details

Date:
09/04/2019
Time:
12:00 - 14:00